| Зовнішній розмір | 18.22x9.50мм |
|---|---|
| Розмір вікна | 11.82x7.10mm |
| Технологія | FSTN |
| Поляризація | трансмісійна |
| Роздільна здатність | 32x64px |
| Тип контролера | ST7567 |
| Комунікаційний інтерфейс | SPI |
| Крок контактів | 0.6mm |
| Монтаж стрічки | паяні |
| Колір пікселів | білі |
| Колір фону | чорний |
| Колір підсвічування | білі |
| Живляча напруга | 2.6 - 3.6V |
| Наявність PCB | ні |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Температура зберігання | -30÷80°C |