| Зовнішній розмір | 23.30x46.40мм |
|---|---|
| Розмір вікна | 23.00x37.60mm |
| Технологія | FSTN |
| Поляризація | трансфлексійна |
| Роздільна здатність | 128x64px |
| Тип контролера | UC1604C |
| Комунікаційний інтерфейс | SPI |
| Крок контактів | 0.8mm |
| Монтаж стрічки | паяні |
| Колір пікселів | чорне |
| Колір фону | сірий |
| Колір підсвічування | білі |
| Живляча напруга | 2.6 - 3.6V |
| Наявність PCB | ні |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Температура зберігання | -30÷80°C |