| Зовнішній розмір | 58.40x39.30мм |
|---|---|
| Розмір вікна | 53.60x29.00mm |
| Технологія | FSTN |
| Поляризація | трансмісійна |
| Роздільна здатність | 128x64px |
| Тип контролера | ST7567 |
| Комунікаційний інтерфейс | 6800 |
| Крок контактів | 1.0mm |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Колір пікселів | чорне |
| Колір фону | зелений |
| Колір підсвічування | зелені |
| Живляча напруга | 2.6 - 3.6V |
| Наявність PCB | ні |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Температура зберігання | -30÷80°C |