| Зовнішній розмір | 88.15x40.56мм |
|---|---|
| Розмір вікна | 82.99x23.00mm |
| Технологія | FSTN |
| Поляризація | трансфлексійна |
| Роздільна здатність | 128x32px |
| Тип контролера | ST7567A |
| Комунікаційний інтерфейс | 6800 |
| Колір пікселів | чорне |
| Колір фону | сірий |
| Колір підсвічування | білі |
| Живляча напруга | 2.4 - 3.6V |
| Наявність PCB | так |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Температура зберігання | -30÷80°C |