| Зовнішній розмір | 41.28x26.71мм |
|---|---|
| Розмір вікна | 37.20x10.20mm |
| Технологія | FSTN |
| Поляризація | трансфлексійна |
| Роздільна здатність | 128x32px |
| Тип контролера | ST7567 |
| Комунікаційний інтерфейс | SPI |
| Колір пікселів | чорне |
| Колір фону | сірий |
| Колір підсвічування | білі |
| Живляча напруга | 2.4 - 3.6V |
| Наявність PCB | так |
| Робоча температура | -10÷60°C |
| Температура зберігання | -20÷70°C |