| Зовнішній розмір | 56.00x15.20мм |
|---|---|
| Розмір вікна | 47.68x10.00mm |
| Технологія | FSTN |
| Поляризація | трансмісійна |
| Роздільна здатність | 192x32px |
| Тип контролера | UC1604C |
| Комунікаційний інтерфейс | SPI |
| Крок контактів | 0.8mm |
| Монтаж стрічки | паяні |
| Колір пікселів | чорне |
| Колір фону | сірий |
| Колір підсвічування | білі |
| Живляча напруга | 2.4 - 3.6V |
| Наявність PCB | ні |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Температура зберігання | -30÷80°C |