| Зовнішній розмір | 63.50x42.20мм |
|---|---|
| Розмір вікна | 60.50x33.40mm |
| Технологія | FSTN |
| Поляризація | трансмісійна |
| Роздільна здатність | 192x96px |
| Тип контролера | ST75256 |
| Комунікаційний інтерфейс | 6800 |
| Крок контактів | 0.8mm |
| Монтаж стрічки | паяні |
| Колір пікселів | чорне |
| Колір фону | сірий |
| Колір підсвічування | білі |
| Живляча напруга | 2.6 - 3.5V |
| Наявність PCB | ні |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Температура зберігання | -30÷80°C |