| Потужність | 20W |
|---|---|
| Корпус | 1"x1" цегла метал |
| Вхідна напруга | 18-36В |
| Кількість виходів | 1 |
| Вихідна напруга | 5В |
| Вихідний струм | 4A |
| Ефективність | 89-1044696 |
| Захисти | захист від перевантаження |
| Тип перетворювача | Ізольована |
| Напруга ізоляції | 1.6kV |
| Робоча температура | -40÷55°C |