| Потужність | 2W |
|---|---|
| Корпус | SIP8 |
| Вхідна напруга | 18-36В |
| Кількість виходів | 2 |
| Вихідна напруга | 15В |
| Вихідна напруга 2 | -15V |
| Вихідний струм | 67mA |
| Вихідний струм 2 | 67mA |
| Ефективність | 80-1044690 |
| Захисти | захист від перевантаження |
| Тип перетворювача | Ізольована |
| Напруга ізоляції | 1kV |
| Робоча температура | -40÷85°C |