| Потужність | 3W |
|---|---|
| Корпус | DIP24 метал |
| Вхідна напруга | 18-36В |
| Кількість виходів | 1 |
| Вихідна напруга | 5В |
| Вихідний струм | 600mA |
| Ефективність | 76-1044686 |
| Захисти | захист від перевантаження |
| Тип перетворювача | Ізольована |
| Напруга ізоляції | 1.5kV |
| Робоча температура | -40÷85°C |