| Потужність | 1W |
|---|---|
| Корпус | SIP8 |
| Вхідна напруга | 18-36В |
| Кількість виходів | 2 |
| Вихідна напруга | 5В |
| Вихідна напруга 2 | -5V |
| Вихідний струм | 100mA |
| Вихідний струм 2 | 100mA |
| Ефективність | 70-1044749 |
| Захисти | захист від перевантаження |
| Тип перетворювача | Ізольована |
| Напруга ізоляції | 3kV |
| Робоча температура | -40÷85°C |