| Потужність | 1W |
|---|---|
| Корпус | SMD |
| Вхідна напруга | 12V |
| Кількість виходів | 1 |
| Вихідна напруга | 3.3В |
| Вихідний струм | 303mA |
| Ефективність | 72-1044683 |
| Захисти | безперервний захист від короткого замикання |
| Тип перетворювача | Ізольована |
| Напруга ізоляції | 1.5kV |
| Робоча температура | -40÷105°C |