| Потужність | 10W |
|---|---|
| Корпус | 2"x1" цегла метал |
| Вхідна напруга | 18-36В |
| Кількість виходів | 1 |
| Вихідна напруга | 12V |
| Вихідний струм | 833mA |
| Ефективність | 84-1044694 |
| Захисти | захист від перевантаження |
| Тип перетворювача | Ізольована |
| Напруга ізоляції | 1.5kV |
| Робоча температура | -40÷85°C |