| Потужність | 1W |
|---|---|
| Корпус | DIP8 |
| Вхідна напруга | 12V |
| Кількість виходів | 2 |
| Вихідна напруга | 12V |
| Вихідна напруга 2 | -12V |
| Вихідний струм | 50mA |
| Вихідний струм 2 | 50mA |
| Ефективність | 81-1044691 |
| Захисти | захист від короткого замикання |
| Тип перетворювача | Ізольована |
| Напруга ізоляції | 1kV |
| Робоча температура | -40÷85°C |