| Потужність | 0.25W |
|---|---|
| Корпус | SIP4 |
| Вхідна напруга | 5В |
| Кількість виходів | 1 |
| Вихідна напруга | 12V |
| Вихідний струм | 20.83mA |
| Ефективність | 68-1044682 |
| Захисти | захист від короткого замикання |
| Тип перетворювача | Ізольована |
| Напруга ізоляції | 3kV |
| Робоча температура | -40÷85°C |