| Потужність | 2W |
|---|---|
| Корпус | SIP7 |
| Вхідна напруга | 5В |
| Кількість виходів | 2 |
| Вихідна напруга | 5В |
| Вихідна напруга 2 | 9.0V |
| Вихідний струм | 200mA |
| Вихідний струм 2 | 111mA |
| Ефективність | 77-1044687 |
| Захисти | захист від короткого замикання |
| Тип перетворювача | Ізольована |
| Напруга ізоляції | 1kV |
| Робоча температура | -40÷85°C |