| Потужність | 2W |
|---|---|
| Корпус | SIP8 |
| Вхідна напруга | 18-36В |
| Кількість виходів | 1 |
| Вихідна напруга | 5В |
| Вихідний струм | 400mA |
| Ефективність | 77-1044687 |
| Захисти | захист від перевантаження |
| Додаткові функції | Перемикач ON/OFF |
| Тип перетворювача | Ізольована |
| Напруга ізоляції | 1kV |
| Робоча температура | -40÷85°C |