| Потужність | 12W |
|---|---|
| Корпус | DIP24 метал |
| Вхідна напруга | 9-36В |
| Кількість виходів | 2 |
| Вихідна напруга | 12V |
| Вихідна напруга 2 | -12V |
| Вихідний струм | 500mA |
| Вихідний струм 2 | 500mA |
| Ефективність | 90-1044697 |
| Захисти | захист від перевантаження |
| Тип перетворювача | Ізольована |
| Напруга ізоляції | 1.5kV |
| Робоча температура | -40÷85°C |