| Потужність | 3W |
|---|---|
| Корпус | SIP9 |
| Вхідна напруга | 9-36В |
| Кількість виходів | 2 |
| Вихідна напруга | 12V |
| Вихідна напруга 2 | -12V |
| Вихідний струм | 125mA |
| Вихідний струм 2 | 125mA |
| Ефективність | 84-1044694 |
| Захисти | захист від перевантаження |
| Тип перетворювача | Ізольована |
| Напруга ізоляції | 1.5kV |
| Робоча температура | -40÷75°C |