| Потужність | 1W |
|---|---|
| Корпус | SIP7 |
| Вхідна напруга | 5В |
| Кількість виходів | 2 |
| Вихідна напруга | 15В |
| Вихідна напруга 2 | -15V |
| Вихідний струм | 33.33mA |
| Ефективність | 80-1044690 |
| Захисти | захист від короткого замикання |
| Тип перетворювача | Ізольована |
| Напруга ізоляції | 4kV |
| Робоча температура | -40÷85°C |