| Потужність | 24W |
|---|---|
| Корпус | 1.6" x 2" цегла метал |
| Вхідна напруга | 16-33В |
| Кількість виходів | 1 |
| Вихідна напруга | 48В |
| Вихідний струм | 500mA |
| Ефективність | 86-1044695 |
| Захисти | захист від перенапруги |
| Додаткові функції | Перемикач ON/OFF |
| Тип перетворювача | Ізольована |
| Напруга ізоляції | 1.5kV |
| Робоча температура | -40÷75°C |