| Потужність | 25W |
|---|---|
| Корпус | 1.6" x 2" цегла метал |
| Вхідна напруга | 18-72В |
| Кількість виходів | 1 |
| Вихідна напруга | 12V |
| Вихідний струм | 2A |
| Ефективність | 83-1044693 |
| Захисти | захист від перенапруги |
| Додаткові функції | Регулювання вихідної напруги |
| Тип перетворювача | Ізольована |
| Напруга ізоляції | 3kV |
| Робоча температура | -40÷70°C |