| Потужність | 5W |
|---|---|
| Корпус | DIP24 |
| Вхідна напруга | 18-36В |
| Кількість виходів | 2 |
| Вихідна напруга | 9.0V |
| Вихідна напруга 2 | -9.0V |
| Вихідний струм | 278mA |
| Вихідний струм 2 | 278mA |
| Ефективність | 83-1044693 |
| Захисти | захист від перевантаження |
| Тип перетворювача | Ізольована |
| Напруга ізоляції | 1.5kV |
| Робоча температура | -40÷85°C |