| Монтаж | THT |
|---|---|
| Тип конденсатора | X1/Y2 |
| Розмір корпусу | 7-5x4-5mm-1688180 |
| Ємність | 2-2nf-1687984 |
| Допуск | 20% |
| Робоча напруга | 250Vac |
| Діелектрик | Y5V |
| Шаг виводів | 7.5mm |
| Довжина виводів | 20.00mm |
| Робоча температура | -25÷80°C |
| Тип пакування | мішок |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 500szt-228185 |