| Монтаж | THT |
|---|---|
| Тип корпусу | Покритий епоксидною заливкою |
| Розмір | 5.0x9.9x12.0mm |
| Тип конденсатора | МКП (Поліпропіленовий) |
| Ємність | 100nf-1687960 |
| Допуск | 5% |
| Робоча напруга постійного струму | 400V |
| Робоча напруга змінного струму | 200V |
| Шаг виводів | 10.0мм |
| Довжина виводів | 3.20мм |
| Робоча температура | -40÷85°C |
| Кліматична категорія | 40/85/21 |