| Монтаж | THT |
|---|---|
| Тип корпусу | Покритий епоксидною заливкою |
| Розмір | 4.1x7.5x9.0mm |
| Тип конденсатора | МКП (Поліпропіленовий) |
| Ємність | 47nf-1688025 |
| Допуск | 5% |
| Робоча напруга постійного струму | 400V |
| Шаг виводів | 7.5mm |
| Довжина виводів | 3.20мм |
| Робоча температура | -40÷85°C |
| Кліматична категорія | 40/85/21 |
| Тип пакування | мішок |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 1000szt-228177 |