| Монтаж | THT |
|---|---|
| Тип корпусу | Покритий епоксидною заливкою |
| Розмір | 3.4x6.0x7.0mm |
| Тип конденсатора | МКП (Поліпропіленовий) |
| Ємність | 3-3nf-1688003 |
| Допуск | 5% |
| Робоча напруга постійного струму | 400V |
| Шаг виводів | 4,0 мм |
| Довжина виводів | 4.50mm |
| Робоча температура | -40÷85°C |
| Кліматична категорія | 40/85/21 |