| Монтаж | THT |
|---|---|
| Тип корпусу | Коробка |
| Розмір | 12.0x21.5x26.0mm |
| Тип конденсатора | X2 |
| Ємність | 1-5uf-1687956 |
| Допуск | 10% |
| Робоча напруга змінного струму | 310V |
| Шаг виводів | 22,5 мм |
| Довжина виводів | 30.00mm |
| Додаткові властивості | Ізольовані виводи |
| Робоча температура | -40÷110°C |
| Кліматична категорія | 40/110/21 |
| Тип пакування | мішок |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 200szt-1687169 |