| Монтаж | THT |
|---|---|
| Тип корпусу | Коробка |
| Розмір | 18.0x28.0x31.4mm |
| Тип конденсатора | X2 |
| Ємність | 4-7uf-1688020 |
| Допуск | 10% |
| Робоча напруга змінного струму | 310V |
| Шаг виводів | 27,5 мм |
| Довжина виводів | 20.00mm |
| Робоча температура | -40÷110°C |
| Кліматична категорія | 40/110/21 |
| Тип пакування | мішок |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 200szt-1687169 |