| Монтаж | THT |
|---|---|
| Тип корпусу | Коробка |
| Розмір | 10.0x19.0x26.5mm |
| Тип конденсатора | МКП (Поліпропіленовий) |
| Ємність | 680nf-1688038 |
| Допуск | 5% |
| Робоча напруга постійного струму | 630V |
| Шаг виводів | 22,5 мм |
| Довжина виводів | 20.00mm |
| Робоча температура | -40÷85°C |
| Кліматична категорія | 40/85/21 |