| Монтаж | THT |
|---|---|
| Тип корпусу | Коробка |
| Розмір | 4.0x9.0x13.0mm |
| Тип конденсатора | МКП (Поліпропіленовий) |
| Ємність | 22nf-1687997 |
| Допуск | 5% |
| Робоча напруга постійного струму | 630V |
| Шаг виводів | 10.0мм |
| Довжина виводів | 20.00mm |
| Робоча температура | -40÷85°C |
| Кліматична категорія | 40/85/21 |