| Монтаж | THT |
|---|---|
| Тип корпусу | Коробка |
| Розмір | 7.5x13.5x18.0mm |
| Тип конденсатора | МКП (Поліпропіленовий) |
| Ємність | 330nf-1688010 |
| Допуск | 5% |
| Робоча напруга постійного струму | 400V |
| Шаг виводів | 15.0мм |
| Довжина виводів | 20.00mm |
| Робоча температура | -40÷85°C |
| Кліматична категорія | 40/85/21 |