| Монтаж | THT |
|---|---|
| Тип корпусу | Коробка |
| Розмір | 5.0x11.0x13.0mm |
| Тип конденсатора | Y2 |
| Ємність | 3-3nf-1688003 |
| Допуск | 10% |
| Робоча напруга змінного струму | 300V |
| Шаг виводів | 10.0мм |
| Довжина виводів | 20.00mm |
| Тип пакування | мішок |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 500szt-228185 |