| Монтаж | THT |
|---|---|
| Тип корпусу | Коробка |
| Розмір | 4.0x9.0x10.0mm |
| Тип конденсатора | X2 |
| Ємність | 33nf-1688013 |
| Допуск | 10% |
| Робоча напруга змінного струму | 310V |
| Шаг виводів | 7.5mm |
| Довжина виводів | 22.00mm |
| Робоча температура | -40÷110°C |
| Кліматична категорія | 40/110/21 |
| Тип пакування | мішок |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 500szt-228185 |