| Монтаж | THT |
|---|---|
| Тип корпусу | Покритий епоксидною заливкою |
| Розмір | 18.0x26.0x33.0mm |
| Тип конденсатора | МКП (Поліпропіленовий) |
| Ємність | 12uf-1687970 |
| Допуск | 10% |
| Робоча напруга постійного струму | 450V |
| Шаг виводів | 31,0 мм |
| Довжина виводів | 20.00mm |
| Робоча температура | -40÷85°C |
| Кліматична категорія | 40/85/21 |