| Монтаж | THT |
|---|---|
| Тип корпусу | Покритий епоксидною заливкою |
| Розмір | 16.0x24.0x33.0mm |
| Тип конденсатора | МКП (Поліпропіленовий) |
| Ємність | 10uf-1687965 |
| Допуск | 10% |
| Робоча напруга постійного струму | 400V |
| Робоча напруга змінного струму | 200V |
| Довжина виводів | 20.00mm |
| Робоча температура | -40÷85°C |
| Кліматична категорія | 40/85/21 |