| Монтаж | THT |
|---|---|
| Тип корпусу | Покритий епоксидною заливкою |
| Розмір | 11.0x19.0x24.0mm |
| Тип конденсатора | МКП (Поліпропіленовий) |
| Ємність | 1-0uf-1687952 |
| Допуск | 10% |
| Робоча напруга постійного струму | 400V |
| Шаг виводів | 22,5 мм |
| Довжина виводів | 25.00mm |
| Робоча температура | -40÷85°C |
| Кліматична категорія | 40/85/21 |