| Монтаж | THT |
|---|---|
| Тип корпусу | Коробка |
| Розмір | 2.5x6.5x7.2mm |
| Тип конденсатора | МКП (Поліпропіленовий) |
| Ємність | 100nf-1687960 |
| Допуск | 5% |
| Робоча напруга постійного струму | 100V |
| Шаг виводів | 5.0мм |
| Довжина виводів | 20.00mm |
| Робоча температура | -40÷85°C |
| Кліматична категорія | 40/85/21 |
| Тип пакування | мішок |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 1000szt-228177 |