| Монтаж | THT |
|---|---|
| Тип корпусу | Покритий епоксидною заливкою |
| Розмір | 5.0x9.5x24.0mm |
| Тип конденсатора | МКП (Поліпропіленовий) |
| Ємність | 330nf-1688010 |
| Допуск | 5% |
| Робоча напруга постійного струму | 400V |
| Шаг виводів | 22,5 мм |
| Довжина виводів | 20.00mm |
| Робоча температура | -40÷85°C |
| Кліматична категорія | 40/85/21 |
| Тип пакування | мішок |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 500szt-228185 |