| Монтаж | THT |
|---|---|
| Тип корпусу | Коробка |
| Розмір | 15.0x25.0x31.0mm |
| Тип конденсатора | МКП (Поліпропіленовий) |
| Ємність | 2-2uf-1687986 |
| Допуск | 10% |
| Робоча напруга постійного струму | 630V |
| Робоча напруга змінного струму | 250V |
| Шаг виводів | 27,5 мм |
| Довжина виводів | 20.00mm |
| Робоча температура | -40÷85°C |
| Кліматична категорія | 40/85/21 |