| Монтаж | THT |
|---|---|
| Тип корпусу | Коробка |
| Розмір | 7.0x13.5x18.0mm |
| Тип конденсатора | Y2 |
| Ємність | 22nf-1687997 |
| Допуск | 10% |
| Робоча напруга змінного струму | 300V |
| Шаг виводів | 15.0мм |
| Довжина виводів | 25.00mm |
| Робоча температура | -55÷105°C |
| Кліматична категорія | 55/105/21 |
| Тип пакування | картонна коробка |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 1000szt-228177 |