| Монтаж | THT |
|---|---|
| Тип корпусу | Коробка |
| Розмір | 7.0x13.5x17.5mm |
| Тип конденсатора | X2 |
| Ємність | 220nf-1687994 |
| Допуск | 10% |
| Робоча напруга змінного струму | 275V |
| Шаг виводів | 15.0мм |
| Довжина виводів | 25.00mm |
| Робоча температура | -40÷100°C |
| Кліматична категорія | 40/100/21 |
| Тип пакування | мішок |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 250szt-1687171 |