| Монтаж | THT |
|---|---|
| Тип корпусу | Коробка |
| Розмір | 18.0x28.0x31.0mm |
| Тип конденсатора | X1 |
| Ємність | 680nf-1688038 |
| Допуск | 10% |
| Робоча напруга змінного струму | 440V |
| Шаг виводів | 27,5 мм |
| Довжина виводів | 5.00mm |
| Робоча температура | -55÷105°C |
| Кліматична категорія | 55/105/21 |
| Тип пакування | картонна коробка |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 200szt-1687169 |