| Монтаж | THT |
|---|---|
| Тип корпусу | Коробка |
| Розмір | 4.0x10.0x12.5mm |
| Тип конденсатора | Y2 |
| Ємність | 3-3nf-1688003 |
| Допуск | 10% |
| Робоча напруга змінного струму | 300V |
| Шаг виводів | 10.0мм |
| Довжина виводів | 25.00mm |
| Робоча температура | -55÷105°C |
| Кліматична категорія | 55/105/21 |
| Тип пакування | картонна коробка |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 1200szt-1687159 |