| Тип продукту | Світлодіодний дисплей |
|---|---|
| Розмір | 25.00x19.00x8.00mm |
| Кількість символів | 2x7 |
| Висота символу (мм) | 12-70-1393820 |
| Висота символу (дюйм) | 0-50-1390932 |
| Кількість виводів | 12 |
| Довжина виводів | 3.50мм |
| Колір світіння | червоний |
| Колір фону | чорний |
| Спільний електрод | катод |
| Робоча температура | -25÷80°C |
| Тип пакування | лоток |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 182szt-1687167 |
| Сертифікати | RoHS |