| Тип продукту | Світлодіодний дисплей |
|---|---|
| Розмір | 60.20x60.20x9.20mm |
| Кількість символів | 8x8 |
| Висота символу (дюйм) | 2.30 |
| Кількість виводів | 24 |
| Довжина виводів | 5.00mm |
| Колір світіння | червоний |
| Колір фону | чорний |
| Спільний електрод | анод |
| Робоча температура | -20÷80°C |
| Сертифікати | RoHS |