| Тип продукту | Світлодіодний дисплей |
|---|---|
| Розмір | 38.00x56.00x11.00mm |
| Кількість символів | 1x7 |
| Висота символу (мм) | 45-00-1393830 |
| Висота символу (дюйм) | 1-80-1390939 |
| Кількість виводів | 10 |
| Довжина виводів | 4.80mm |
| Колір світіння | червоний |
| Колір фону | сірий |
| Спільний електрод | анод |
| Робоча температура | -25÷80°C |
| Сертифікати | RoHS |