| Тип продукту | Світлодіодний дисплей |
|---|---|
| Розмір | 22.50x33.00x8.50mm |
| Кількість символів | 1x7 |
| Висота символу (мм) | 25-40-1393825 |
| Висота символу (дюйм) | 1-00-1390936 |
| Кількість виводів | 10 |
| Довжина виводів | 8.00mm |
| Колір світіння | червоний |
| Колір фону | чорний |
| Спільний електрод | катод |
| Робоча температура | -25÷80°C |
| Сертифікати | RoHS |