| Тип продукту | Світлодіодний дисплей |
|---|---|
| Розмір | 10.00x13.00x7.00mm |
| Кількість символів | 1x7 |
| Висота символу (мм) | 9-90-1393835 |
| Висота символу (дюйм) | 0-39-1390930 |
| Кількість виводів | 10 |
| Довжина виводів | 6.80mm |
| Колір світіння | червоний |
| Колір фону | сірий |
| Спільний електрод | катод |
| Робоча температура | -25÷80°C |
| Тип пакування | лоток |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 550 |