| Тип продукту | Світлодіодний дисплей |
|---|---|
| Розмір | 40.00x12.60x7.00mm |
| Кількість символів | 4x7 |
| Висота символу (мм) | 10-00-1393816 |
| Висота символу (дюйм) | 0-39-1390930 |
| Кількість виводів | 12 |
| Довжина виводів | 6.80mm |
| Колір світіння | синя |
| Колір фону | чорний |
| Спільний електрод | анод |
| Робоча температура | -25÷80°C |
| Сертифікати | RoHS |